Tellioğlu Orman Ürünleri, orman ürünleri alanında 8 yıldır faaliyet göstermektedir. Vario markası ile ürün yelpazesini genişleten Tellioğlu Orman Ürünleri, ahşap kapıdan laminant parkeye, MDF profilden kapı panellerine kadar çok sayıda ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

 

Variodor

 

MDF artık gündelik yaşamın bir parçası. Üstelik neme dayanıklılık, üstün yalıtım, uzun ömürlü oluşu gibi özelliklerinden dolayı gittikçe artan bir oranda kullanılıyor artık gündelik yaşamımızda.

Ahşabın doğallığı, MDF teknolojisinin sağlamlığı ve modern çizginin mükemmel birleşiminden oluşuyor Variodor. MDF Kapıların üstün özelliklerine günümüz estetik çizgileri ekleniyor ve dayanıklı, sağlıklı, uzun ömürlü yeni nesil kapılar çıkıyor ortaya.

Kaliteyi ve sağlamlığı standart olarak kabul eden Variodor, beğeni ve estetiğin geniş skalasında zengin seçenekler sunuyor.

Variodor; MDF ile dolu içi, çevreye olan saygısı, kolay temizlenmesi, ısıya ve sese karşı dayanıklı oluşu, zengin renk ve desen seçenekleriyle benzersiz bir kapı olarak bireysel ve kurumsal tüm mekanlardaki yerini aldı.

 

Varioclic

 

Bilindiği gibi Avrupa, artık 'Clic sistem'i kullanıyor. Vario kalite ve estetiğiyle Avrupa standartlarının da üzerinde parke üretirken, ürünleri için 10 yıl garanti veriyor. Öte yandan Vario Clic sadece Türkiye için üretim yapmıyor. Firmanın aldığı lisans tüm dünya ülkelerini kapsıyor. Bu nedenle çok kısa bir süre içerisinde komşu ülkelere ve Avrupa'ya açılıyor.

Kullanımı ve montajı kolay, leke tutmayan, çizilmeyen, kaliteli, ısıya, darbeye ve kimyasal maddelere dayanıklı, hijyenik, ucuz, Avrupa standardında olarak tanımlanan "Vario clic" sistemli parke, istenildiğinde her hangi bir tahribata uğramadan sökülüp takılabiliyor.